Przeprowadzka!!! Przeprowadzka!!! Przeprowadzka!!! Zapraszam na nową stronę: FORelements.pl Nowe wpisy ukazują się już tylko tam, a jednocześnie trwa przenoszenie postów z tego adresu. Do zobaczenia na FORelements.pl --- See You on my new site: FORelements.pl !!!
KONTAKT: forelementsblox@gazeta.pl Instagram FORelements JEST AMBASADOREM ŁÓDŹ DESIGN FESTIVAL Wkreceniwdom.pl Katalog-blogow.pl PustaMiska - akcja charytatywna
Blog > Komentarze do wpisu

Kolory jesieni, czyli rzecz o inspirującej wyprawie z Pantone ramię w ramię

Colors of the fall, or on an inspirational trip with Pantone by my side

 

Kolory jesieni; jesienny las; Las Kabacki; Autumn leaves; Pantone

 

Zainspirowana kolorową grą wpadającego przez balkonowe okno światła uznałam, że wybiorę się na wycieczkę w poszukiwaniu kolorów jesieni. Barwy tej pory roku mają – całkiem zasłużenie – opinię jednych z najpiękniejszych, także gdy mowa o wnętrzach. Kolory jesieni bowiem kojarzą się cudowną rześkością na zewnątrz i domowym ciepełkiem w domu. Zadałam sobie jednak pytanie, co dla mnie oznaczają barwy odchodzącego lata. Tak więc, poszłam do lasu. Lasu Kabackiego, gwoli ścisłości. Poszłam ramię w ramię z paletą Pantone, która okazała się bardzo ciekawym towarzyszem w tej wyprawie.

WIĘCEJ...

piątek, 28 września 2012, forelements

Polecane wpisy