Przeprowadzka!!! Przeprowadzka!!! Przeprowadzka!!! Zapraszam na nową stronę: FORelements.pl Nowe wpisy ukazują się już tylko tam, a jednocześnie trwa przenoszenie postów z tego adresu. Do zobaczenia na FORelements.pl --- See You on my new site: FORelements.pl !!!
KONTAKT: forelementsblox@gazeta.pl Instagram FORelements JEST AMBASADOREM ŁÓDŹ DESIGN FESTIVAL Wkreceniwdom.pl Katalog-blogow.pl PustaMiska - akcja charytatywna
Blog > Komentarze do wpisu

Fotele na drutach, czyli knit trend na zimowe dni ostatnie

The knit trend, or chairs clad for the last days of winter


Wełniane fotele, knitted chair, knit trend, Claire-Anne O’Brien

 

Póki zima jeszcze straszy za oknem, a zimny wiatr wpycha z powrotem pod kołdrę, wpis ten będzie aktualny. Ludzie zakładają swetry, zakładają je też i fotele. Knit trend ma się dobrze w zimowych dniach ostatnich. Knit trend w moim Zameczku wprawdzie nie istnieje, poprzestałam na kocach, narzutach i poduchach, ale nie znaczy to, że foteli wydzierganych na drutach nie doceniam. Wręcz przeciwnie; uważam, że są urocze i bardzo opiekuńcze, szczególnie gdy za oknem zima tańczy i śpiewa.

WIĘCEJ...

---

Until there’s nasty winter outside, until the frost raises its rimy head from time to time, until a cold winter pushes us back into a warm bed this entry will be alive and kicking. People put on all the jumpers and sweaters, and so do furniture, especially chairs. The knit trend is very well in the last winter days. However the knit trend doesn’t exist in my Castle which I arranged rather with pillows, blankets and quilts I appreciate knitted chairs, I really do. I think they’re adorable, cozy and very protective, particularly when there’s a hostile weather outside.

MORE...

wtorek, 26 lutego 2013, forelements

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: Grubcio, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2013/02/28 12:17:25
polski projekt jest absolutnie odjazdowy i faktycznie prosty jak konstrukcja cepa.
-
2013/02/28 14:07:55
Ja też nie powiedziałabym nie. Na razie musi mi wystarczyć namiastka :)
-
Gość: jolik2000, *.business.provector.pl
2013/03/25 13:26:15
i powiedz, skąd taki facet, skądinąd bardzo męski, ma w głowie takie ogrody!