Przeprowadzka!!! Przeprowadzka!!! Przeprowadzka!!! Zapraszam na nową stronę: FORelements.pl Nowe wpisy ukazują się już tylko tam, a jednocześnie trwa przenoszenie postów z tego adresu. Do zobaczenia na FORelements.pl --- See You on my new site: FORelements.pl !!!
KONTAKT: forelementsblox@gazeta.pl Instagram FORelements JEST AMBASADOREM ŁÓDŹ DESIGN FESTIVAL Wkreceniwdom.pl Katalog-blogow.pl PustaMiska - akcja charytatywna
Blog > Komentarze do wpisu

O tym jak w walce o me wnętrze Marcel zwyciężył z Lukiem, a Skygarden ze Skywalkerem

On how Marcel won the battle with Luke, or how Skygarden aced Skywalker out of my heart

 

1_Marcel_Wanders_Skygarden_lamp_for_Flos-interior-design-dizajnerskie-lampy

 

Matko, jak ja się kiedyś kochałam w Luke’u Skywalkerze i jak bardzo marzyłam, by też lecieć w kosmos i mieć taki miecz świetlny! Potem wydoroślałam, zajęłam się designem i zamiast Skywalkera zapragnęłam Skygarden. Znaczy, lampy Skygarden. Miejsce Luke’a w mym wnętrzu (a raczej w sercu) zajął Marcel Wanders, który świetlnym mieczem nie włada, a przynajmniej nic o tym nie wiem, ale za to doskonale projektuje, dzięki czemu powstała jedna z najpiękniejszych lamp na świecie.

WIĘCEJ...

 

---

Gee, how much I loved Luke Skywalker once, how much I wanted to fly into the Space and to have his lightsaber! Then I grew up, got occupied with design and instead of having Skywalker by my side I wanted to have Skygarden in my home. I mean the Skygarden lamp. Luke has been replaced in my heart by Marcel Wanders, who is not a Jedi (at least as far as I know) but is an excellent designer and the father of one of the most beautiful lamps in the world.

MORE...

wtorek, 12 marca 2013, forelements

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: jolik2000, *.business.provector.pl
2013/03/25 13:19:11
i moją miłością skygarden jest...ogromną! największą z wnętrzarskich miłości!