Przeprowadzka!!! Przeprowadzka!!! Przeprowadzka!!! Zapraszam na nową stronę: FORelements.pl Nowe wpisy ukazują się już tylko tam, a jednocześnie trwa przenoszenie postów z tego adresu. Do zobaczenia na FORelements.pl --- See You on my new site: FORelements.pl !!!
KONTAKT: forelementsblox@gazeta.pl Instagram FORelements JEST AMBASADOREM ŁÓDŹ DESIGN FESTIVAL Wkreceniwdom.pl Katalog-blogow.pl PustaMiska - akcja charytatywna
Blog > Komentarze do wpisu

Widoki na wiosnę, czyli okno z siedzeniem i perspektywą

Looking for the spring, or a window seat with a view

 

19_window_seat_siedzisko_pod_oknem interior design projektowanie wnetrz relaxing nook kacik wypoczynkowy

 

Dziś na FORelements otwieram okno na wiosnę i słońce! Okno szerokie i z widokiem i – co w sumie najważniejsze – z wygodnym siedzeniem. To moje marzenie, do spełnienia którego w moim apartmą przymierzam się już od jakiegoś czasu i może, podkreślam MOŻE, uda mi się je w końcu zrealizować, choć oglądać będę balkony sąsiadów zamiast turkusowych fal i słuchać dzieci walących piłką zamiast tego, o czym szumią wierzby. Ale niebo widać dobrze!

WIĘCEJ...

 

---

Today on FORelements I’m opening a window for spring and sunshine. The window is big, with a view and – which is the most important thing, I suppose – has a very comfortable seat beneath. This is my dream which I’ve been trying to fulfill for some time and maybe, I say MAYBE, I’ll do it finally. I don’t care that my only view will be my neighbors’ balconies and terraces and instead of listening to the wind in the willows I will hear children smashing their ball all over the patio. Though, the sky is still blue!

MORE...

niedziela, 03 marca 2013, forelements

Polecane wpisy