Przeprowadzka!!! Przeprowadzka!!! Przeprowadzka!!! Zapraszam na nową stronę: FORelements.pl Nowe wpisy ukazują się już tylko tam, a jednocześnie trwa przenoszenie postów z tego adresu. Do zobaczenia na FORelements.pl --- See You on my new site: FORelements.pl !!!
KONTAKT: forelementsblox@gazeta.pl Instagram FORelements JEST AMBASADOREM ŁÓDŹ DESIGN FESTIVAL Wkreceniwdom.pl Katalog-blogow.pl PustaMiska - akcja charytatywna
Blog > Komentarze do wpisu

Duńskie ciastko z francuskim lukrem, czyli styl skandynawski skąpany w słodyczy

Danish cake with French icing, or the Scandinavian style embedded in sweetness

 

3-Charlotte-Gueniau-interior-design-home-decorating-residential-colorful-apartment-kolory-w-mieszkaniu-skandynawia-mieszanie-stylow-w-domu-projektowanie-wnetrz

 

 

No i niech mi ktoś powie, że wszystko na Ziemi nie jest jakoś połączone, skorelowane, spokrewnione, i tak dalej, i tak dalej… Tak więc niech nie budzi Waszego zdumienia fakt, że Dania i Francja mają wspólnego coś więcej niż słynne wienerbrød, czyli bułeczki z cynamonem, popularne w Skandynawii, a mające korzenie gdzieś w okolicach Île-de-France.

WIĘCEJ...

 

---

Please, don’t tell me that everything in this world isn’t somehow connected, related and correlated, and so one, and so on… Don’t be surprised then that Dennmark and France have a bit more in common than the famous wienerbrød, or cinnamon pastries, popular in Scandinavia and coing from somewhere near  Île-de-France.

MORE...

wtorek, 03 marca 2015, forelements

Polecane wpisy