Przeprowadzka!!! Przeprowadzka!!! Przeprowadzka!!! Zapraszam na nową stronę: FORelements.pl Nowe wpisy ukazują się już tylko tam, a jednocześnie trwa przenoszenie postów z tego adresu. Do zobaczenia na FORelements.pl --- See You on my new site: FORelements.pl !!!
KONTAKT: forelementsblox@gazeta.pl Instagram FORelements JEST AMBASADOREM ŁÓDŹ DESIGN FESTIVAL Wkreceniwdom.pl Katalog-blogow.pl PustaMiska - akcja charytatywna
Blog > Komentarze do wpisu

Drzewa w przedpokoju, czyli eklektyczne pomysły Novogratzów

2-Bellport-staircase-american-interior-designcolorful-apartment-home-decorating-ideas-kolorowe-wnetrza-amerykanscy-projektanci-forelements-blog

 

Wnętrza według nowojorskiego małżeństwa Novogratzów to absolutne mistrzostwo świata. W sumie chyba mało kto tak wspaniale łączy style, mieszając je i odrzucając wszelkie zasady, wyznając tylko tę jedną, której i ja jestem zdeklarowaną zwolenniczką, mianowicie: nie myślimy „pasuje / nie pasuje”. Myślimy: „Wszystko gra, bo ja tak chcę”. Dzięki temu na przykład na klatce schodowej wyrastają drzewa, jak w domu w nadmorskim Bellport w stanie Nowy Jork.

WIĘCEJ...

wtorek, 28 lipca 2015, forelements

Polecane wpisy

Komentarze
2015/09/01 17:20:54
Te drzewa są po prostu niebywałym pomyłem. Przy odpowiednich środkach ta da się jednak takie awangardowe pomysły zaaranżować, co pochwalam :) sprawdźcie sobie internetowykantor, to dopiero zajawka, by na nowo podejść do tematu :)