Przeprowadzka!!! Przeprowadzka!!! Przeprowadzka!!! Zapraszam na nową stronę: FORelements.pl Nowe wpisy ukazują się już tylko tam, a jednocześnie trwa przenoszenie postów z tego adresu. Do zobaczenia na FORelements.pl --- See You on my new site: FORelements.pl !!!
KONTAKT: forelementsblox@gazeta.pl Instagram FORelements JEST AMBASADOREM ŁÓDŹ DESIGN FESTIVAL Wkreceniwdom.pl Katalog-blogow.pl PustaMiska - akcja charytatywna
Blog > Komentarze do wpisu

FORelements projektuje: małe biuro do pracy i relaksu

FORelements designs: a small office to work and relax

 

projekt-wnetrza-male-kolorowe-biuro-interior-design-small-colorful-office-google-style-forelementspl

 

Pokażę Wam dziś projekt, nad którym pracowałam – ujmijmy to tak – całościowo. Owo holistyczne podejście objęło stworzenia loga, wzoru wizytówek oraz urządzenie siedziby. Założenie było takie: znak ma być energetyczny i kojarzyć się z nowym startem oraz rozwojem, zaś wnętrze ma być przyjazną strefą do pracy, ale i do relaksu.

CZYTAJ WIĘCEJ...

 

---

Today, I’m going to feature my latest project, which was to be handled in the all-embracing approach. It means my job was not only to design the office interior but also other visual identity elements like a logo and business cards. The design brief was: the brand sign had to be energetic and associated with a new start and self-development; the interior had to be a friendly zone for working and relaxing. 

READ MORE...

środa, 26 sierpnia 2015, forelements

Polecane wpisy

Komentarze
2017/10/28 00:27:28
Naprawdę podoba mi się ten projekt - jest prosty i nie wymaga zbyt dużych nakładów finansowych. Uważam, że w każdym przedsiębiorstwie powinno być miejsce, w którym pracownicy mogliby odpocząć i chwilowo odciąć się od pracy.
-
2018/07/03 14:14:44
Świetny projekt, prosty i wydaje mi się że bardzo dobrze wszystko jest rozmieszczone, jestem ciekaw jak to teraz wygląda w rzeczywistości przydały by się jakieś zdjęcia , fajnie że w biurze została też umieszczona ta sofa, która pozwala odpocząć od pracy i się rozluźnić , większość biuro powinno tak wyglądać :D Pozdrawiam serdecznie !
-
Gość: darek, *.164.rako-lan.pl
2018/10/03 14:33:47
Muszę przyznać że naprawdę świetnie zagospodarowana przestrzeń :) Ciekawe jak to wygląda w rzeczywistości, może kiedyś wstawisz fotki z tego miejsca? Fajnie że jest tak dużo wolnego miejsca.
____________
www.fxmeble.pl/
-
2019/01/29 10:27:12
Genialny projekt - jestem ciekaw jak wygląda w rzeczywistości.