Przeprowadzka!!! Przeprowadzka!!! Przeprowadzka!!! Zapraszam na nową stronę: FORelements.pl Nowe wpisy ukazują się już tylko tam, a jednocześnie trwa przenoszenie postów z tego adresu. Do zobaczenia na FORelements.pl --- See You on my new site: FORelements.pl !!!
KONTAKT: forelementsblox@gazeta.pl Instagram FORelements JEST AMBASADOREM ŁÓDŹ DESIGN FESTIVAL Wkreceniwdom.pl Katalog-blogow.pl PustaMiska - akcja charytatywna
Blog > Komentarze do wpisu

London Design Festival: 100% Design, czyli co (nie)nowego w meblach i całej reszcie

London Design Festival: 100% Design, or what’s (not) new with furniture and all the rest

london-design-festival-100-percent-design-furniture-trade-show-trend-forecast-interior-design-in-color-festiwal-designu-w-londynie-kolor-we-wnetrzach-forelelements-blog

 

 

W mojej rozmowie z Deyanem Sudjiciem, którą przeprowadziłam podczas poprzedniego London Design Festival, zapytałam go, czy nie ma wrażenia, że od kilku lat na tego typu imprezach pojawia się w sumie to samo. W tym roku, po wizycie na londyńskich targach 100% Design w ramach LDF2015, mogłabym moje pytanie ponowić.

CZYTAJ WIĘCEJ...

 

---

When I interviewed Deyan Sudjic during the last year’s London Design Festival, I asked him if he got an impression that there’s nothing new exhibited on events this kind. This year, after visiting the 100% Design trade event included in the LDF2015 programme, I could definitely repeat this question. 

CONTINUE READING...

środa, 07 października 2015, forelements

Polecane wpisy

Komentarze
2017/10/28 00:03:50
Czy Wy również zauważyliście, że do łask wraca styl retro? Nie ukrywam, że odpowiada mi to - uwielbiam meble w danym stylu. Sam, w niedalekiej przyszłości zamierzam odnowić kilka z tych, które posiadam u siebie w chwili obecnej (dostałem je od swoich rodziców i babci).
-
2018/12/20 13:55:26
Każde wnętrze jest inne, ale dużo pokazujemy z świata mody i stref zagranicznych, a więc warto się czasem inspirować i mieć swoje też zdanie na te tematy i swój styl.