Przeprowadzka!!! Przeprowadzka!!! Przeprowadzka!!! Zapraszam na nową stronę: FORelements.pl Nowe wpisy ukazują się już tylko tam, a jednocześnie trwa przenoszenie postów z tego adresu. Do zobaczenia na FORelements.pl --- See You on my new site: FORelements.pl !!!
KONTAKT: forelementsblox@gazeta.pl Instagram FORelements JEST AMBASADOREM ŁÓDŹ DESIGN FESTIVAL Wkreceniwdom.pl Katalog-blogow.pl PustaMiska - akcja charytatywna
Blog > Komentarze do wpisu

BM, czyli Bądź Magikiem: wywołana do magicznej tablicy

BM, or Be a Magician: Called up to the magic board

 

1 COVER benjamin_moore_chalkboard_paint_black_interior_design_home_ideas_school_kids_room_farba_tablicowa_pokoj_dla_dziecka_ucznia_forelements_blog

 

W ścienną magię już się tu kilka razy bawiliśmy. Ściany z dżinsu i jedwabiu? – nie ma problemu;ściany ze stali, rdzy i betonu? – proszę bardzo!; ściany migoczące i lśniące niczym brylantyna Johna Travolty? – łatwo i przyjemnie; ściany z kamienia i stiuku – kabum! Są! Przyszedł więc czas na kolejne przygody, tym razem z – pozornie znaną na wylot – farbą tablicową, która, jak się zaraz przekonamy, potrafi zaskoczyć, a nawet nabrać magnetycznego (dosłownie!) uroku.

 

CZYTAJ DALEJ...

wtorek, 03 listopada 2015, forelements

Polecane wpisy

Komentarze
2018/04/13 11:40:41
No nieźle to wygląda. Osobiście to bardzo mi się to podoba. Jestem zdecydowanie za! takimi rozwiązaniami ;)
________
PPHU-ROMAR
-
2018/04/23 09:29:36
Fajnie to wygląda. Bardzo stylowo do oryginalnego i nowoczesnego wnętrza jakiegoś domu czy też mieszkania. Bardzo mi się to podoba ;)
___________
izolacjenatryskowe.eu