Przeprowadzka!!! Przeprowadzka!!! Przeprowadzka!!! Zapraszam na nową stronę: FORelements.pl Nowe wpisy ukazują się już tylko tam, a jednocześnie trwa przenoszenie postów z tego adresu. Do zobaczenia na FORelements.pl --- See You on my new site: FORelements.pl !!!
KONTAKT: forelementsblox@gazeta.pl Instagram FORelements JEST AMBASADOREM ŁÓDŹ DESIGN FESTIVAL Wkreceniwdom.pl Katalog-blogow.pl PustaMiska - akcja charytatywna
Blog > Komentarze do wpisu

Maison et Objet w Paryżu, czyli dom ciepły, miękki i z odzysku

Maison et Objet in Paris, or a warm, soft and shabby home

 

1-maison-et-objet-2015-paris-furniture-and-home-decorating-fair-interior-design-recycling-shabby-handmade-oriental-chinoiserie-trends-targi-meblowe-w-paryzu-modne-wnetrza-FORelements-blog

 

No cóż, nie bez powodu motywem muzycznym są łagodne dźwięki piosenki o wiejskiej dziewczynie w Paryżu, ponieważ właśnie taki obraz nasuwa mi się na myśl, gdy się zastanawiam, jak podsumować moje wrażenia z paryskich targów Maison et Objet. Bez wątpienia bowiem czeka nas sezon domów ciepłych, miękkich i z odzysku.


CZYTAJ WIĘCEJ...

środa, 04 listopada 2015, forelements

Polecane wpisy

Komentarze
2017/10/27 23:32:10
Mimo że dodałeś wyłącznie kilka zdjęć ze wspomnianej wystawy, poczułem jej klimat. Szczerze powiedziawszy, spodobał mi się - chyba chciałbym zamieszkać w domu, który byłby urządzony z wykorzystaniem zasad, o których wspomniane zostało we wpisie.